O mnie

Cześć, mam na imię Agata. Fotografia to mój sposób patrzenia na świat, to największa pasja i kocham ją nieustająco już od lat.

Fascynuje mnie wyłapywanie ulotnych momentów, pokazywanie piękna jakie jest w każdym człowieku i zamykanie go w kadrach. Poszukiwanie spełnienia zawodowego,  życia zgodnie ze swoimi zasadami i przekonaniami przy jednoczesnym wieloletnim zgłębianiu tajników fotografii, eksperymentowania w tej dziedzinie skłoniło mnie do tego by z tej pasji uczynić sposób na życie.


portret, kobieta, fotograf, pasja, zawod fotograf, Kraków, okolice Libertów, portret fotografa, Agata Famielec

Uwielbiam autentyczne, naturalne, pełne radości i wzruszeń kadry rodzinne, dlatego tak bardzo upodobałam sobie fotografię lifestylową.

Podczas trwania  sesji chcę uwiecznić Wasze prawdziwe więzi, czułości, spojrzenia i  te ulotne nasycone emocjami chwile. Staram się  zatrzymać  wspomnienia  w kadrze byście mogli do nich powrócić sięgając po album lub fotografię. Pragnę zachować na zdjęciach Wasze zwykłe i niezwykłe  okruchy codzienności. Towarzyszę Wam z aparatem w Waszych domach lub w plenerze oraz  podczas ważnych rodzinnych uroczystości.

Oprócz zdjęć rodzinnych bliskie memu sercu są portrety. Fascynują mnie ludzie, ich historie, emocje i przeżycia. Portret musi być odbiciem człowieka, jego indywidualności.

Lubię odnajdywać w portretowanej osobie piękno, to zewnętrzne, ale przede wszystkim to wewnętrzne. Zanim znajdziecie się przed obiektywem chcę Was odrobinę poznać, rozmową sprawić byście mi zaufali i czuli  się swobodnie, by dystans między nami zmalał. Portretuje głównie kobiety i uwielbiam odkrywać je dla nich samych. Chce by podobały się sobie, by lubiły się takimi jakie są. Poprzez tworzone fotografie chce  pokazywać im  jakie są piękne, wartościowe i kobiece.

Uwielbiam swoją pracę również dlatego, że lubię ludzi.

Moi klienci są dla mnie ważni, dbam by dobrze czuli się na sesji dlatego stawiam na swobodę  i naturalność. Oczywiście pierwsze chwile spotkania bywają stresujące dla obu stron ale zawsze staram się zrobić wszystko byście czuli się komfortowo i swobodnie przed obiektywem i nie robili nic wbrew sobie.  Chce by był to Wasz rodzinny czas, którego możecie doświadczyć niespiesznie i radośnie.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek.

To Oni - moja rodzina są dla mnie motorem do zmian, do pracy nad sobą,  do szukania prawdziwych wartości w życiu i sięgania po swoje marzenia.

Cenię i jestem wdzięczna  za prawdziwe przyjaźnie.

Jestem krakuską i zawsze byłam mieszczuchem zakochanym w romantycznych zakamarkach  Starego Miasta i w tajemniczych uliczkach Kazimierza. Obecnie mieszkam na obrzeżach Krakowa, coraz bardziej doceniam panujący tu spokój i brak miejskiego zgiełku.

Zachwycam się pięknem natury. Kocham morze, słońce i południe Europy.  Nie lubię latać samolotem chociaż uwielbiam rodzinne  podróże te dalekie i te bliskie. Lubię nowoczesną architekturę i włoskie poczucie estetyki. Mam słabość do miętowych czekoladek i kawy latte.