KILKA SŁÓW O MNIE...


Cześć, mam na imię Agata. Fotografia to mój sposób patrzenia na świat, to największa pasja i kocham ją nieustająco już od lat.

Fascynuje mnie wyłapywanie ulotnych momentów, pokazywanie piękna jakie jest w każdym człowieku i zamykanie go w kadrach. Poszukiwanie spełnienia zawodowego,  życia zgodnie ze swoimi zasadami i przekonaniami przy jednoczesnym wieloletnim zgłębianiu tajników fotografii, eksperymentowania w tej dziedzinie skłoniło mnie do tego by z tej pasji uczynić sposób na życie.

Z uwagi na dużą ilość gości zdjęcia z przyjęcia
sesja rodzinna nad morzem

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek.

To Oni - moja rodzina są dla mnie motorem do zmian, do pracy nad sobą,  do szukania prawdziwych wartości w życiu i sięgania po swoje marzenia.

Cenię i jestem wdzięczna  za prawdziwe przyjaźnie.

Jestem krakuską i zawsze byłam mieszczuchem zakochanym w romantycznych zakamarkach  Starego Miasta i w tajemniczych uliczkach Kazimierza. Obecnie mieszkam na obrzeżach Krakowa, coraz bardziej doceniam panujący tu spokój i brak miejskiego zgiełku.

Zachwycam się pięknem natury. Kocham morze, słońce i południe Europy.  Nie lubię latać samolotem chociaż uwielbiam rodzinne  podróże te dalekie i te bliskie. Lubię nowoczesną architekturę i włoskie poczucie estetyki. Mam słabość do miętowych czekoladek i kawy latte.