ALBUMY I WYDRUKI

Z doświadczenia wiem, że uświadamiasz sobie wartość zdjęć tylko wtedy, gdy są one obrazami na ścianach czy  albumami na półce. Zapominamy  jak wielką moc ma fotografia,  którą możemy wziąć do ręki dopóki sami tego nie doznamy. Kiedy otworzysz pudełko, które skrywa w sobie Twoje najpiękniejsze, najważniejsze wspomnienia to wiesz dlaczego WYDRUKI są zwieńczeniem naszego spotkania.

Bardzo dbam o to by  Wasze wspomnienia miały niezwykłą oprawę dlatego  papierowe wydruki  i albumy zamawiam wyłącznie w profesjonalnych laboratoriach dla fotografów.

CRYSTAL ALBUMSNPHOTO

FOTOALBUM

To produkt wyjątkowy bo Twoje zdjęcia zasługują właśnie na wyjątkową oprawę. Albumy są dostępne w różnych formatach, pięknych kolorach i szerokiej gamie tkanin do wyboru. Fotografie drukowane są na najwyższej jakości papierze jedwabnym. Dodatkowo możesz spersonalizować swój album wybierając grawer lub tłoczenie na okładce.

Album zawiera 10 rozkładówek i  mieści się w nim około 30-50 zdjęć. Projektuje dla Was album bo się na tym znam ale zawsze przed drukiem wysyłam go do Waszej akceptacji. Układ zdjęć w albumie jest za każdym razem inny zależy od kadrów, pionów czy poziomów zdjęć. Ładniej prezentuje się rozkładówka z mniejszą ilością ale większych fotografii.

20 × 20 cm (20 stron) - 300 zł25 × 25 cm  (20 stron) - 380 zł30 × 30 cm (20 stron) - 400 zł

PERSONALIZACJA

grawer - 30 złzłote tłoczenie - 25 zł (dotyczy jednej linijki tekstu)dodatkowa rozkładówka do albumu 20 x 20  - 12 złdodatkowa rozkładówka do albumu 25 x 25 - 16 złdodatkowa rozkładówka do albumu 30 x 30 - 20 zł

wzornik opraw i personalizacji crystal albums

ALBUMHARMONIJKA

Harmonijka to kompaktowy, kwadratowy, rozkładany mini album.

Jest doskonałym dodatkiem do każdego rodzaju sesji.Dostępny w różnych kolorach.

7 x 7 cm (18 stron) - 75 zł