Nie mogę oderwać od tych zdjęć wzroku! Niesamowite w jaki sposób Agata uchwyciła te zadziorne spojrzenia, swobodę, radość i całą masę czułości. Podążała za nami przez całą sesję, pozwalając nam po prostu być razem i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Zdjęcia, które dostałyśmy są jak wycinki naszej codzienności – niezwykłe w swojej prostocie i takie… “nasze”

MARTYNA

“Sesja fotograficzna rodziny z noworodkiem może być wyzwaniem nie tylko dla rodziców, ale i dla fotografa. W końcu „obca” osoba nagle wchodzi w rodzinny, prywatny świat. Jeśli jednak ma się tę iskrę i podejście, które ma Agata – nagle okazuje się, że jest swobodnie i naturalnie. Pozostając w cieniu, nie wymuszając żadnych póz Agata potrafi uchwycić intymne momenty, radosne chwile tworząc niezapomniane portrety. Dzięki swojemu zaangażowaniu, ale też niebywałemu talentowi Agata stworzyła wyjątkowe, przepiękne zdjęcia, które pozostaną pamiątką na długie lata. A jeżeli dodamy do tego umiejętność stworzenia przyjaznej, naturalnej atmosfery i dar zaskarbienia sobie uwagi najmłodszych modeli, to dostajemy fotografa idealnego. Agatko, dziękujemy za cudowne kadry pełne miłości, które podarowałaś naszej rodzinie”

MONIKA

“Agata jest świetnym fotografem a do tego przemiłą, naturalną i bardzo spokojną osobą, co pozwoliło nam zrobić zdjęcia bez stresu, pośpiechu czy skrępowania. Dzieci natychmiast ją polubiły. Efektem są piękne zdjęcia, niewymuszone, niepozowane…widzę w nich naszą bliskość i miłość. Kiedy na nie patrzę robi mi się ciepło na sercu. Zamówiliśmy również album a odbitki już stoją w ramkach na honorowym miejscu. Wspaniały sposób by zatrzymać wspomnienia”

AGATA

“Fantastyczne zdjęcia, wspaniała atmosfera i piękna pamiątka! Polecam Agatę, która jest niezwykle ciepłą osobą z ogromnym talentem i profesjonalnym podejściem do tego co robi. Widać pasję i zaangażowanie. Udział w sesji, mimo początkowej tremy, byl dla nas samą przyjemnością. A efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zdjęcia są cudowne!”

JUDYTA

“Miałam wielka przyjemność i dużo radości podczas naszej sesji z Agatą. Atmosfera którą tworzy Agata jest luźna, radosna, pełna zabawy i śmiechu to pomaga się rozluźnić i dać się ponieść wspólnej twórczej wyobraźni a momentami po prostu podążać za wizja Agaty. Agata ma niesamowite oko i wielką wrażliwość na piękno i te właściwe kadry… to dar. Agaty pozy przy fotografowaniu i okrzyki „ O tak właśnie tak super „ rozmawiały mnie do łez ale też pokazały ogromne zaangażowanie i poświęcenie żeby zdobyć to właściwe ujęcie. A efekty tej niezwykle przyjemnej sesji są w moim odbiorze są piękne i niesamowicie kobiece, artystyczne, wyjątkowe. Polecam z całego serca i już nie mogę doczekać się kolejnej … to wciąga”

AGA

“Mieliśmy przyjemność stanąć przed obiektywem Agaty Famielec w wakacje w 2020 roku. To była, rodzinna, plenerowa sesja. Nie jesteśmy zwolennikami nienaturalnych pozowanych sesji i sztucznych uśmiechów. Dlatego zdecydowaliśmy się na sesję u Agaty – jej zdjęcia są bardzo naturalne i takie prawdziwe. Nie zawiedliśmy się. Agata pięknie pokazała nasze emocje, szczęście w oczekiwaniu na kolejne dziecko i zwykłą, dziecięcą radość naszej starszej córeczki. Zdjęcia wykonane przez Agatę pełne są uśmiechów, bliskości i przede wszystkim miłości. Doskonałe oko, wyczucie, podejście i atmosfera, jaką potrafi stworzyć Agata pozwoliły nam czuć się bardzo swobodnie i zapomnieć o obiektywie. Osobowość, doświadczenie, prowadzenie sesji sprawiają, że już po kilku minutach mija napięcie związane z obawą „jak wyjdę na zdjęciu”. Rzetelne informacje i wskazówki wysyłane przed sesją są świetną pomocą i jednocześnie świadomym wyborem klienta w kontekście komponowania kadrów i kolorystyki. Agata niczego nie sugeruje, nie narzuca, przed jej obiektywem stają bardzo różne osoby a finalny efekt pracy jest rezultatem profesjonalnego podejścia, partnerskiej relacji i poczucia komfortu i swobody przed obiektywem jakie stwarza Agata. Do tego dochodzi terminowość, sumienność i piękne dodatki do wydrukowanych fotografii. Chciałabym aby Agata dokumentowała każdą ważną chwilę w moim życiu. Wyjątkowe, przepiękne zdjęcia, które pozostaną pamiątką na długie lata. A jeżeli dodamy do tego umiejętność stworzenia przyjaznej, naturalnej atmosfery i dar zaskarbienia sobie uwagi najmłodszych modeli, to dostajemy fotografa idealnego. Agatko, dziękujemy za cudowne kadry pełne miłości, które podarowałaś naszej rodzinie”

GOSIA