Nie mogę oderwać od tych zdjęć wzroku! Niesamowite w jaki sposób Agata uchwyciła te zadziorne spojrzenia, swobodę, radość i całą masę czułości. Podążała za nami przez całą sesję, pozwalając nam po prostu być razem i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Zdjęcia, które dostałyśmy są jak wycinki naszej codzienności – niezwykłe w swojej prostocie i takie… “nasze”

MARTYNA

“Sesja fotograficzna rodziny z noworodkiem może być wyzwaniem nie tylko dla rodziców, ale i dla fotografa. W końcu „obca” osoba nagle wchodzi w rodzinny, prywatny świat. Jeśli jednak ma się tę iskrę i podejście, które ma Agata – nagle okazuje się, że jest swobodnie i naturalnie. Pozostając w cieniu, nie wymuszając żadnych póz Agata potrafi uchwycić intymne momenty, radosne chwile tworząc niezapomniane portrety. Dzięki swojemu zaangażowaniu, ale też niebywałemu talentowi Agata stworzyła wyjątkowe, przepiękne zdjęcia, które pozostaną pamiątką na długie lata. A jeżeli dodamy do tego umiejętność stworzenia przyjaznej, naturalnej atmosfery i dar zaskarbienia sobie uwagi najmłodszych modeli, to dostajemy fotografa idealnego. Agatko, dziękujemy za cudowne kadry pełne miłości, które podarowałaś naszej rodzinie”

MONIKA

“Agata jest świetnym fotografem a do tego przemiłą, naturalną i bardzo spokojną osobą, co pozwoliło nam zrobić zdjęcia bez stresu, pośpiechu czy skrępowania. Dzieci natychmiast ją polubiły. Efektem są piękne zdjęcia, niewymuszone, niepozowane…widzę w nich naszą bliskość i miłość. Kiedy na nie patrzę robi mi się ciepło na sercu. Zamówiliśmy również album a odbitki już stoją w ramkach na honorowym miejscu. Wspaniały sposób by zatrzymać wspomnienia”

AGATA

“Fantastyczne zdjęcia, wspaniała atmosfera i piękna pamiątka! Polecam Agatę, która jest niezwykle ciepłą osobą z ogromnym talentem i profesjonalnym podejściem do tego co robi. Widać pasję i zaangażowanie. Udział w sesji, mimo początkowej tremy, byl dla nas samą przyjemnością. A efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zdjęcia są cudowne!”

JUDYTA

“Miałam wielka przyjemność i dużo radości podczas naszej sesji z Agatą. Atmosfera którą tworzy Agata jest luźna, radosna, pełna zabawy i śmiechu to pomaga się rozluźnić i dać się ponieść wspólnej twórczej wyobraźni a momentami po prostu podążać za wizja Agaty. Agata ma niesamowite oko i wielką wrażliwość na piękno i te właściwe kadry… to dar. Agaty pozy przy fotografowaniu i okrzyki „ O tak właśnie tak super „ rozmawiały mnie do łez ale też pokazały ogromne zaangażowanie i poświęcenie żeby zdobyć to właściwe ujęcie. A efekty tej niezwykle przyjemnej sesji są w moim odbiorze są piękne i niesamowicie kobiece, artystyczne, wyjątkowe. Polecam z całego serca i już nie mogę doczekać się kolejnej … to wciąga”

ANIA

“Dziękuję za wymarzoną sesję ciążową. Wszystko było idealnie – empatyczny kontakt, swobodna & kreatywna atmosfera, i przede wszystkim efekty! Minimalistyczne, delikatne kadry będą wspaniałą pamiątką na lata.”

JOANNA

“Długo szukałam fotografa w Krakowie, który zrobiłby mi minimalistyczną sesję ciążową. Zależało mi na prostych portretach w ponadczasowym klimacie, bez udziwnień i nienaturalnych poz i stylizacji. W końcu znalazłam Agatę i jakoś od początku byłam pewna, że to się uda i będę zadowolona :) Sesja w studio przebiegła w kameralnej, przesympatycznej atmosferze, a efekty okazały się nawet lepsze niż oczekiwałam! Po narodzinach syna zaprosiliśmy Agatę do naszego mieszkania na kolejną sesję, tym razem domową niemowlęcą. Ponownie Agata nie zawiodła i zostawiła nas z dziesiątkami przepięknych zdjęć, które zostaną z nami na całe życie. Wszystko co tworzy Agata jest dopieszczone w każdym calu, od pierwszego kontaktu mailowego gdzie precyzyjnie ustalamy jakie są oczekiwania co do efektu sesji, przez same sesje, na których tworzy świetną luźną atmosferę, aż po przekazanie albumów i zdjęć w formie papierowej – w pięknej oprawie, zawsze ozdobione małym kwiatem (uwielbiam takie detale!). Przy kolejnych ważnych życiowych wydarzeniach godnych uwiecznienia na zdjęciach, na pewno skorzystamy jeszcze z usług Agaty! Bardzo polecam!”

AGATA

“Zależało nam na subtelnym ujęciu naszego kameralnego ślubu, dlatego zdecydowaliśmy się na Agatę. Od samego początku współpracy mogliśmy liczyć na jej porady i doświadczenie. Dzięki niej mogliśmy skupić się w pełni na naszej uroczystości i gościach, a Agata działała w tle… Oboje z mężem krępujemy się pozować i podchodziliśmy z pewną dozą obaw do sesji plenerowej. Całkiem niepotrzebnie.. Sesję spędziliśmy na dobrej zabawie i czuliśmy się bardzo komfortowo. Miejsce również pomogła nam wybrać fotografka, więc jej wkład jest ogromny. Efekt naszej współpracy przerósł nasze oczekiwania. Jakość perfekcyjna, ujęcia niezapomniane, subtelne ale zarazem pokazujące uczucia- jesteśmy z mężem zachwyceni (nasi goście również). Możemy bez obaw polecić Agatę każdemu komu zależy na sesji z odrobiną magii… Dziękujemy!”

ANETA I PRZEMEK

“Mega polecam sesje wizerunkowe u Agaty. Atmosfera i efekt przerasta oczekiwania. Nieoklepane kadry, minimalizm i uchwycenia tego co najpiękniejsze. Jeśli nie czujesz się pewna przed obiektywem nie masz się czego obawiać, gwarantuje że efekt Cię mocno zaskoczy.”

BASIA

“Miałam przyjemność mieć sesję kobiecą z Agatą i to było niezapomniane dla mnie przeżycie, które zapamiętam na lata.
Przez cały proces:
1. począwszy od wybrania tego, jakiego rodzaju to mają być zdjęcia,
2. poprzez przygotowania ubraniowe i ćwiczenia przed lustrem min i pozycji (oswajania się z nimi),
3. wybór miejsca,
4. punkt kulminacyjny tj. sama sesja zdjęciowa
5. wybór zdjęć do opracowania
6. wybór zdjęć finalnych do druku
7. album na pamiątkę na całe życie
Agata przeprowadziła mnie sprawnie i bez spiny tym bardziej, że to był mój pierwszy raz :) Atmosfera na samej sesji bardzo luźna, bezpośrednia i otwarta. Efekt końcowy rewelacja :)
Uważam, że tego typu kobieca sesja przyda się każdej kobiecie, bez względu na wiek. Oprócz efektu wizualnego w postaci pięknych zdjęć można spojrzeć na siebie z innej strony. Osobiście ta sesja dała mojej osobie więcej niż widać na finalnych zdjęciach. I za to bardzo Agacie dziękuję.”

ANIA