mama, dziecko, Kraków, sesja w apartamencie, sesja rodzinna , fotograf Agata Famielec

MAMA & BABY

To nowość skierowana przede wszystkim do mam niemowlaczków i młodszych dzieci. Dla miłośników minimalizmu i prostych form. Sesje w wynajętym apartamencie lub studio. Chciałbym zaoferować Ci spotkanie, na którym powstaną  ponadczasowe portrety pełne Waszej miłości. Chce abyś spojrzała na siebie i zobaczyła jak wspaniałą, troskliwą, czułą i piękną mamą jesteś….

Czas tulenia i bliskości

Mam nadzieje, że uda nam się stworzyć takie właśnie kadry. Potrzebuje oczywiście do tego również Twojego zaangażowania. Poprowadzę Cię przez sesje, podpowiem jak usiąść, jak przytrzymać maleństwo. Chciałabym abyś podeszła do tego spokojnie i z czułością, zależy mi na tym by był to czas tulenia, bliskości, Waszych uśmiechów i radości. Zawsze na sesji podążam za Wami, chce żebyś czuła, że to jest Twoja chwila dla siebie i Twojego maleństwa.   Czas celebrowania Waszej miłości.   Moje doświadczenie sprawi, że poczujesz się zaopiekowana i swobodna.

W co się ubrać?

Co do ubrania to preferowałabym coś jasnego, najlepiej sprawdza się biała koszula, jakieś jasny top, mogą być jasne jeansy. Dla dzidziusia zabierz biały bodziak, może być jakiś jasny sweter. Ważne, żebyś  Ty czuła się dobrze ale i pięknie. Delikatny makijaż, mogą być ulubione kolczyki ale podstawa "ubrania" to dobre nastawienie :)  Jeśli to możliwe przed sesją wypocznij , spróbuj się wyspać, relaksująca kąpiel dzień przed sprawi, że poczujesz, że nadchodzi coś wyjątkowego i takie ma być to spotkanie. Macierzyństwo bywa trudne i męczące ale to najpiękniejszą podróż jaką znam. Pełny poradnik o tym jak przygotować się do takiej sesji otrzymasz ode mnie mailowo.

Kadry z jednej z takich sesji możesz zobaczyć tutaj SESJA MAMA & BABY


CENNIK

Pakiet I

cena 650 zł

15 zdjęć w wersji elektronicznej

15 tych samych ujęć wydrukowanych na papierze jedwabnym z białą ramką w formacie 15×23

prywatna galeria online z możliwością udostępnienia

Pakiet  II

cena 900 zł

35 zdjęć w wersji elektronicznej

35 tych samych ujęć  wydrukowanych na papierze jedwabnym z biała ramką w wybranym  formacie 15×23

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

HARMONIJKA  czyli kompaktowy, kwadratowy, rozkładany mini album zobacz

Pakiet Premium III

cena 1400 zł

wszystkie zdjęcia z sesji ( min. 80)  w wersji elektronicznej

50 wybranych ujęć wydrukowanych na papierze jedwabnym z białą ramką w formacie 15×23

wybrana fotografia w ramce passę partout 20×30 cm

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

HARMONIJKA  czyli kompaktowy, kwadratowy, rozkładany mini album zobacz

ZAMÓW SESJĘ

DODATKOWY KOSZT to wynajem studia lub apartamentuIstnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć do pakietów 30zł/sztuka. Na specjalne zamówienia tworzę dla Was pamiątkowe albumy.