SESJA CIĄŻOWA

CIĄŻA to czas radości, zmian i niezwykłych emocji w życiu kobiety. Bez wątpienia  to okres, który rozpoczyna największą, najbardziej ekscytująca i emocjonalną podróż Twojego życia - macierzyństwo. Oczekiwanie na małego człowieka, który już skradł serce przyszłej mamy to doskonały czas na sesje zdjęciową pełną kobiecości i naturalnego piękna. Ważnym aspektem jest też  wyjątkowość emanującą od przyszłych mam, ich siła i emocjonalność, którą pragnę uchwycić. Reasumując fotografie ciążowe są zapisem tych unikatowych chwil i stanowią cudowną pamiątkę na lata.

ciążowa, minimalistyczna, sesja, ciążowa, Kraków, studio

KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ TAKĄ SESJĘ?

To zależy oczywiście od Ciebie jednak pamiętaj aby nie odkładać tego na ostatni moment. Bez wątpienia sesja pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży to dobry czas. Brzuszek jest już widoczny  i nie sprawia  dyskomfortu.  Ten okres ciąży  to najlepszy moment  ze względu na fakt, że Twoje samopoczucie to podstawa na każdej sesji. Być może tydzień później lub tydzień wcześniej w przypadku Twojej ciąży  nie zrobi nam żadnej różnicy ale planując sesje wcześniej warto ten umowny czas wziąć pod uwagę.

JAK WYGLĄDA SESJA CIĄŻOWA?

W zależności od Twoich potrzeb możemy stworzyć lifestylowe naturalne zdjęcia domowe z Twoim partnerem, z dziećmi lub minimalistyczne portrety ciążowe w apartamencie lub studio. Ważnym aspektem jest również to, że zawsze indywidualne doradzam swoim klientom i decydujemy wspólnie jaki charakter będzie miała sesja.

W CO MAM SIĘ UBRAĆ?

Przed sesją zawsze wysyłam Wam poradnik w co się ubrać i jak przygotować się do zdjęć. Przede wszystkim świetnie sprawdzają się sukienki, topy, swetry.   Biała koszula i dżinsy to ponadczasowy klasyk. Bezsprzecznie ważne jest  abyś w ubraniu czuła się swobodnie i naturalnie. Minimalizm i wygoda to klucz do sukcesu przy takich sesjach. Dlatego jeśli wciąż masz wątpliwości to zawsze przed sesją chętnie doradzę i pomogę w wyborze odpowiedniego stroju.


ZOBACZ KADRY Z SESJI CIĄŻOWYCH

CENNIK SESJI CIĄŻOWEJ

Pakiet I

cena 600 zł

10 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji elektronicznej

10 tych samych kadrów wydrukowanych na specjalnym matowym i sztywnym papierze z  białą ramką, w formacie 15×23 ( ART PRINT)

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

ZAMÓW SESJĘ

Pakiet  II

cena 1100 zł

25 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji elektronicznej

25 tych samych kadrów wydrukowanych na specjalnym matowym i sztywnym papierze z białą ramką, w formacie 15×23 ( ART PRINT)

 

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

ZAMÓW SESJĘ

Pakiet  III PREMIUM

cena 1400 zł

40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji elektronicznej

40 tych samych kadrów wydrukowanych na specjalnym matowym i sztywnym papierze z białą ramką,  w formacie 15×23 ( ART PRINT)

piękne pudełko na fotografie

wybrana fotografia w ramce passę-partout 20X30 cm

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

ZAMÓW SESJĘ

DODATKOWE OPŁATY

wizaż do sesji zdjęciowej (makijaż i ułożenie włosów) 250 PLN

zamówienie dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej w cenie 50 PLN / sztuka.

wynajem studia – koszt w zależności od lokacji

Na specjalne życzenie  tworzę dla Was  pamiątkowe albumy.

albumy, oprawa, twoich zdjęć. fotograficzna, pamiątka, kwiaty