SESJE RODZINNE

Podczas rodzinnych SESJI LIFESTYLOWYCH  powstają naturalne kadry, pełne prawdziwych uczuć i wzruszeń, rodzinnej bliskości i radości. Zależy mi na uwiecznieniu autentycznych emocji i dlatego przyglądam się Wam z aparatem w dłoni. Wypatruje uśmiechów, troskliwych gestów, śmiesznych i zabawnych minek Waszych dzieci.

sesje, fotograficzne, Kraków, plener lifestyle, rodzinne
ZOBACZ KADRY Z SESJI PLENEROWEJ

DOMOWE ZACISZE CZY PLENER?

DOM - Wasze miejsce może być świetnym tłem do bliskich i czułych kadrów a także zdjęć pełnych zabawy, wygłupów czy przytulasków. Takie spotkanie to ma być Wasz radosny czas, w którym skupiacie się na sobie i na swoich dzieciach. Moim zadaniem jest bacznie się temu przyglądać i wyłapywać Wasze emocje, Waszą czułość i bliskość. W domu powstają unikatowe kadry, do których po latach z sentymentem można powrócić. Sesja lifestylowa to sesja gdzie nie ma mowy o sztucznym pozowaniu. Owszem są ustawienia, które proponuje, widzę światło i wiem jak je wykorzystać. Chętnie pomogę, podpowiem gdzie stanąć ale nie narzucam scenariuszy podczas naszego spotkania. Zawsze jednak stawiam na naturalne i niewymuszone kadry.

PLENER  tutaj tłem naszego fotograficznego spotkania jest natura i barwy, które towarzyszą poszczególnym porom roku. To sesja, na której wybierzemy się na spacer, pobiegamy w parku, poprzytulacie się na kocyku lub na trawie, możecie wskoczyć też do fontanny. Spotykamy się najczęściej w Krakowie lub okolicy znam i polecam  klika miejsc, które tworzą piękną scenerie Waszej rodzinnej sesji. Jestem też gotowa również na Wasze propozycje. Jeśli znacie urokliwe miejsca, które są bliskie Waszej rodzinie to ja z przyjemnością tam się z Wami wybiorę.

O tym jak wygląda plenerowa sesja rodzinna i jak się do niej przygotować możesz przeczytać na moim blogu.

ZOBACZ PORTFOLIO

JAK WYBRAĆ STRÓJ NA SESJĘ?

Przed sesją zawsze wysyłam  poradnik z inspiracjami dotyczącymi Waszego stroju, kolorystyki i stylu. Zachęcam do  przygotowania spójnego ubrania dla całej rodziny. Najważniejsze jednak byście czuli się w tych ubraniach sobą  a nie modelami przebranymi na potrzeby sesji. Swoboda i naturalność to podstawa lifestylowych zdjęć.


CENNIK

Pakiet I

cena 650 zł

15 zdjęć w wersji elektronicznej

15 tych samych ujęć wydrukowanych na papierze jedwabnym z biała ramką w wybranym formacie (13×19 lub 15×23)

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

Pakiet  II

cena 900 zł

35 zdjęć w wersji elektronicznej

35 tych samych ujęć wydrukowanych na papierze jedwabnym z białą  ramką w wybranym  formacie

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

HARMONIJKA  czyli kompaktowy, kwadratowy, rozkładany mini album zobacz

Pakiet Premium III

cena 1400 zł

wszystkie zdjęcia z sesji ( min. 80)  w wersji elektronicznej

50 wybranych ujęć wydrukowanych na papierze jedwabnym z białą ramką w formacie 15×23

wybrana fotografia w ramce passę partout 20×30 cm

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

HARMONIJKA  czyli kompaktowy, kwadratowy, rozkładany mini album zobacz

 

ZAMÓW SESJĘ

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć do pakietów 30zł/sztuka. Na specjalne zamówienia tworzę dla Was pamiątkowe albumy.