Jesienna sesja rodzinna to znakomity pomysł by uchwycić  ogromną paletę Waszych emocji i uczuć na tle tej pięknej i wielobarwnej pory roku.

Jesień w Krakowie  jest niezwykle fotogeniczna.  Kolorowy plener zachęca do spaceru i  szaleństw na świeżym powietrzu.  Dokładnie takie było spotkanie z tą kolejną cudowną rodziną.

Kiedy dzieje się magia czyli jak pracuje z Wami na sesji rodzinnej?

Szczere,  emocjonalne kadry wynikają z pełnych ciepła relacji widocznych między członkami rodziny. Często obawiacie się tremy i skrepowania przed obiektywem i jest to zupełnie normalne.  Zawsze jednak  na sesji staram się z Wami dużo rozmawiać. Chcę  spowodować byście się rozluźnili i zapomnieli o tym, że towarzyszę Wam z aparatem w ręce. Przed sesją często wypytuje o to co lubicie razem robić, czym interesują się Wasze dzieci, co Was bawi, śmieszy  i co  sprawia radość. To wszystko po to by umiejętnie wykorzystać zdobytą  wiedzę na sesji.   Wiadomo, że czasami  pojawiają się też gorsze momenty.  Nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli.  Dzieci,  zwłaszcza młodsze  mogą być zmęczone czy płaczliwe.  Zawsze w takich momentach daje im czas, empatie i zrozumienie a potem… tylko przytykam oko do wizjera i szukam .. gestów uśmiechów, radosnych i emocjonalnych spojrzeń.