SESJE KOBIECE

"To co możesz zobaczyć w moich portretach, to że nie bałam się zakochać w tych osobach"

– Annie Leibovitz

Niezależnie od tego jaki rodzaj sesji kobiecej wybierzesz czy będzie to sesja wizerunkowa , biznesowa czy sensualna chcę pokazać Cię w sposób piękny i wyjątkowy. Chcę sprawić , że zachwycisz się sobą i zobaczysz co w Tobie najlepsze.

SESJA WIZERUNKOWA

Sesja wizerunkowa jest autoprezentacją dla Ciebie Twojego biznesu i Twojej MARKI OSOBISTEJ. "Jak Cię widzą tak Cię piszą " te słowa w obecnych czasach jeszcze bardziej nabrały mocy. Zdjęcia mają wydobyć Twój styl, siłę, charakter, pokazać Cię "bliżej " twoim klientom. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe to te, które wzbudzą zaufanie Twoich odbiorców i pokażą Twoją osobowość.

ZOBACZ WIZERUNKOWE KADRY

Jak wygląda sesja wizerunkowa i jakie są jej poszczególne etapy?

01

ZAMYSŁ KONCEPCJA

Wspólna rozmowa dotycząca Twoich potrzeb, charakteru sesji, Twojego stylu a przede wszystkim tego kim jesteś, jakich zdjęć oczekujesz, jak chcesz by odbierał Cię Twój klient. To także czas kiedy poproszę Cię  o przesłanie Twoich fotograficznych inspiracji.

02

USTALENIE MIEJSCA SESJI

Miejsce jest tłem, które odpowiednio dobrane nada charakteru Twoim zdjęciom. Może to być Twoja przestrzeń do pracy, wynajęte studio lub apartament a nawet plener.

03

PRZYGOTOWANIE, STYLIZACJA I MAKIJAŻ

Przed spotkaniem otrzymasz kompletny przewodnik dotyczący przygotowania do sesji, ubrań, wskazówek w dniu sesji. O Twój makijaż i fryzurę zadba profesjonalistka tak byś wyglądała pięknie i naturalnie.

04

WIELKI FINAŁ :)

Pozowanie to kwestia dobrej komunikacji miedzy nami, uwierz mi mam doświadczenie i wiedzę, wiem jak wykorzystać światło, jak odpowiednio zadać o kompozycje zdjęcia i jak Ci pomóc pokonać tremę. Zobaczysz, to całkiem przyjemne zajęcie, wystarczy dobry humor, klimatyczna muzyka w tle i pozytywne nastawienie.

KOBIECE KADRY

piękno, cielesność, manifestacja kobiecości

Każda kobieta jest inna, inaczej patrzy na siebie. Niektóre z Was są bardzo pewne siebie, inne trochę mniej. Moim zadaniem jest uchwycić Wasze naturalne i autentyczną piękno, pragnę ODKRYĆ WAS NA NOWO DLA WAS.

Jednocześnie ważne jest by wszystkie moje klientki przed obiektywem czuły się swobodnie i komfortowo. Nasze spotkanie ma być prezentem dla Was samych, czasem w którym pomyślicie o sobie, zatrzymacie się na chwile w natłoku codziennych obowiązków. Pozowanie nie wydaje się może proste, ale uwierzcie mi, że z każdym kolejnym wyzwoleniem migawki będzie Wam coraz łatwiej. Poprowadzę Was przez sesje, podpowiem jak pozować a wcześniej udzielę wskazówek jak przygotować się do naszego spotkania. Na początku wypijemy kawę lub herbatę i porozmawiamy. Chcę Was odrobinę poznać, rozmową sprawić byście mi zaufały i czuły się swobodnie, by dystans miedzy nami zmalał. Atmosfera naszego spotkania ma być przyjemna, miła i luźna.

Efektem takiej sesji są profesjonalne fotografie, na które popatrzycie z zachwytem i mam nadzieję z miłością. Te zdjęcia Tworzę dla Was, byście mogły popatrzeć na siebie z innej perspektywy, byście odkryły się na nowo i i zobaczyły to, co w Was najlepsze. Zobaczcie Waszą kobiecość, Waszą pewność siebie i wyjątkowość. Bądźcie z siebie dumne. Mam nadzieje, że będzie to dla Was i Waszych bliskich niezwykła pamiątka.

MINIMALISTYCZNA SESJA KOBIECA W STUDIO
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAMOWY KOBIECY PROFIL

CENNIK

Pakiet I

cena 600 zł

10 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji elektronicznej

10 tych samych kadrów wydrukowanych na specjalnym matowym i sztywnym papierze z  białą ramką, w formacie 15×23 ( ART PRINT)

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

ZAMÓW SESJĘ

Pakiet  II

cena 1100 zł

25 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji elektronicznej

25 tych samych kadrów wydrukowanych na specjalnym matowym i sztywnym papierze z białą ramką, w formacie 15×23 ( ART PRINT)

 

piękne pudełko na fotografie

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

ZAMÓW SESJĘ

Pakiet  III PREMIUM

cena 1400 zł

40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w wersji elektronicznej

40 tych samych kadrów wydrukowanych na specjalnym matowym i sztywnym papierze z białą ramką,  w formacie 15×23 ( ART PRINT)

piękne pudełko na fotografie

wybrana fotografia w ramce passę-partout 20X30 cm

prywatna galeria zdjęć online  dla Ciebie i Twoich najbliższych

ZAMÓW SESJĘ

DODATKOWE OPŁATY

wizaż do sesji zdjęciowej (makijaż i ułożenie włosów)  około 250 zł

zamówienie dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej w cenie 50 zł / sztuka.

wynajem studia – koszt w zależności od lokacji

ZAMÓW SESJĘ