Poniższy regulamin powstał w celu ułatwienia kontaktu i dobrej współpracy z Tobą – nazwanym/ą w regulaminie Klientem, a mną czyli Fotografem.

 1. Każdy Klient przed sesją otrzymuje link do tego regulaminu. Decyzja o skorzystaniu z usług  fotografa jest równoznaczna z akceptacją wszystkiego, co ten regulamin zawiera.
 2. Klient oświadcza, że zapoznał się z dorobkiem Fotografa i akceptuje jego styl fotografii oraz autorską obróbkę. Nie będzie ingerował, nakazywał lub żądał zmian niezgodnych z  poczuciem estetyki Fotografa.
 3. Klient powierza Fotografowi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu w celu umożliwienia kontaktu w sprawach dotyczących usługi fotograficznej. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności.
 4. Zarówno Klient jaki i Fotograf ma możliwość przeniesienia terminu sesji zdjęciowej w przypadku nagłych zdarzeń losowych (wypadek, choroba ) oraz ze względu na deszczową pogodę, burzę czy porywisty wiatr.
 5. Klient do 7 dni otrzymuje dostęp do galerii wyselekcjonowanych przez fotografa i poddanych  autorskiej obróbce zdjęć. Za pośrednictwem serwisu PIXIESET klient wybiera ujęcia w ilości zgodnej z wybranym pakietem.  Czas oczekiwania na odbitki wynosi do 21 dni od daty wyboru ujęć.  Klient może odebrać końcowy produkt osobiście lub skorzystać z opcji wysyłki. Opcja wysyłki to koszt 20zł.
 6. Wynagrodzenie za sesję następuje  w postaci przelewu najpóźniej w dniu sesji na moje konto Agata Famielec : Bank BNP PARIBAS 71175000120000000025085547
 7. Przed sesją Klient deklaruje wybrany pakiet zdjęciowy. Po sesji pakiet nie może zostać zmieniony Do każdego pakietu można dokupić dodatkowe ujęcia. Szczegóły w zakładce Oferta.
 8. Fotograf nie oddaje nieobrobionych zdjęć i nie udostępnia surowych plików RAW.
 9. Klient uzyskuje prawo do wykorzystania zdjęć w celach niekomercyjnych, udostępniania rodzinie czy znajomym. W rozumieniu prawa to Fotograf posiada prawa autorskie do zdjęć.
 10. Użycie otrzymanych zdjęć do celów komercyjnych, takich jak reklamowanie, promowanie, działania marketingowe własnych usług i opakowania jakiegokolwiek produktu, sprzedaży itp. wymaga mojej uprzedniej pisemnej zgody.
 11. Publikacja i możliwość zaprezentowania swoich fotografii  szerszej publiczności jest istotnym elementem pracy każdego Fotografa. Klient wyraża zgodę na publikacje zdjęć w dniu sesji lub po obejrzeniu gotowych zdjęć i w każdej chwili ma możliwość ze zgody się wycofać. Publikacja  wizerunku dotyczy  stron:

www.agatafamielec.pl

www.instagram.com/agatafamielec_fotografia

www.facebook.com/agatafamielecfotografia

https://agatafamielec.pixieset.com/

 1. Klient decydując się na sesję w plenerze musi wiedzieć, że plener to owady, zwierzęta, rośliny, to woda, błoto. Zabezpieczenie się przed kleszczami, komarami i innymi gryzoniami leży po stronie Klienta. Poruszając się po polach, łąkach, lasach czy innych plenerowych miejscach obie strony zachowują zdrowy rozsądek i ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa.
 2. Klient przygotowuje ubiór na sesje. Dobór stroju jest bardzo ważny dlatego przed sesją zawsze służę poradą jaką garderobę wybrać, jakie kolory najlepiej się sprawdzają a czego unikać.